MUSA ÜNSAL - Anasayfa

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
MUSA ÜNSAL - Anasayfa

AZAMİTÜRK

EVEREST Corporate Edition 5.02.1750 Full (Ağ Denetim programı)[No Rapid]

azamiturk
    azamiturk
    Admin

Tecrübe Puanı : 1000154
    REP : 0

EVEREST Corporate Edition 5.02.1750 Full (Ağ Denetim programı)[No Rapid] Empty EVEREST Corporate Edition 5.02.1750 Full (Ağ Denetim programı)[No Rapid]

Mesaj  azamiturk Ptsi Ağus. 10, 2009 2:21 pm

EVEREST Corporate Edition 5.02.1750 Full (Ağ Denetim programı)[No Rapid] 9pni3s

Everest Corporate Edition otomatik bir ağ denetim, izleme sistemini değiştirmek ve ağ küçük ve büyük kurumsal şirketler, ödülünü dayalı Everest Teknoloji kazanmak için çözüm izlemektedir. Everest Corporate Edition XML ve MHTML raporlama da dahil olmak üzere en son teknolojileri kullanan tüm iş ağ ortamı, tam SQL veritabanı ve Windows Server 2003 desteği için vazgeçilmez bir uygulamadır. Everest Corporate Edition müşteriler, CSV dosyalarını veya SQL veritabanına, donanım ve yazılım varlıklar bilgi toplamak için esnek bir yol sunar ve bir ağ denetim toplanan bilgilere dayalı olarak üretilmektedir. Ve müşterilere bilgi varlıklarının bir arşiv tutmak için denetim sağlayan birden fazla örneğini sunan da doğru bir şekilde herhangi bir yazılım veya kurumsal donanım değişiklikleri belirlemek için benzersiz bir yol sunuyo..

Programın Özellikleri:

* Komut satırı arayüzü
    * Yazılım Denetim
    * Denetim Müdürü
    * Veritabanı Yöneticisi
    * Değişim Müdürü
    * İşletim sistemi güvenlik bilgilerini
    * Güvenlik duvarı, anti-casus ve anti-troyan yazılım listesi
    * Işletim sistemi yükleme tarihi, ürün anahtarı ve daha fazla dahil
    * Windows Ayrıntılı bilgi
    * Bilgi ağ paylaşımları, kullanıcı ve grupların listesi, kullanıcıların listesi ve daha fazla oturum hakkında
    * Ağ durumu, uzaktan erişim ve e-posta hesapları, ağ kaynakları ve Internet ilgili bilgi »Büyük miktarda ayarları
    * Yüklü programlar, görevler ve planlanan başlangıç programları hakkında Detaylı bilgi
    * Anakart CPU & Bilgi
    * Video adaptörü ve monitör bilgileri
    * Bilgi ilgili tüm depolama aygıtları
    * Ağ bağdaştırıcıları, multimedya ve giriş aygıtları hakkında ayrıntılı bilgi
    * Bilgi sistem donanımı hakkında
    * Beceri gerçek zaman eş zamanlı olarak tamamen görsel arayüzü üzerinden sistem belleği, CPU, FPU ve yerel diskleri vurgulamaya
    * CPUID Paneli
    * Donanım izleme
    * Donanım ve yazılım misconfiguration ve uyumluluk konuları algılama
    * Rapor Sihirbazı
    * Yedi farklı rapor dosya formatı: Düz metin, özelleştirilebilir HTML, MHTML, XML, CSV MIF, INI ve veritabanı
    * Raporu e-posta ve baskı
    * Grafik Uzaktan Kumanda ile Dosya Transferi
    * Gelişmiş Uzaktan Monitör
    * Uzak Rapor Sihirbazı

Link
    http://www.divshare.com/download/7490517-a10

Forum Saati Cuma Nis. 26, 2024 8:04 pm