MUSA ÜNSAL - Anasayfa

AZAMİTÜRK


  DFX Audio Enhancher 9.120 Full [Tüm Oynatıcılar İçin]

  Paylaş
  avatar
  azamiturk
  Admin

  Mesaj Sayısı : 50
  Tecrübe Puanı : 1000154
  REP : 0
  Kayıt tarihi : 10/08/09
  Yaş : 29
  Nerden : kırşehir

  DFX Audio Enhancher 9.120 Full [Tüm Oynatıcılar İçin]

  Mesaj  azamiturk Bir Ptsi Ağus. 10, 2009 2:37 pm  DFX Audio Enhancer 9.102 Winamp Windows Media Player RealPlayer Musicmatch ve JRiver için tasarlanmış muhteşem bir eklentidir. Dijital seslerinizi heyecanlandırın. DFXmüzik dinleme deneyiminizi MP3 windows media internet radyo ve diğer müzik dosyalarının ses kalitesini geliştirerek arttırıyor. DFX ile sanki müzik dosyalarınıza sihirli bir değnek değecek.

  DFX ile bilgisayarınızın sesini zengin stereo(çoklu ses) sistemli mükemmel tasarlanmış bir müzik dinleme ortamına çevirebilirsiniz.
  DFX kullanmanın en kısa yolu sadece standart ayarlarla DFX’i açın. Sesin ne kadar berrak olduğunu gördüğünüzde etkileneceksiniz. Eğer isterseniz ayarları kendi müzik keyfinize göre değiştirebilirsiniz.

  Efektler

  Fidelity
  Bu effekt veri sıkıştırma algoritmaları kullanarak sesin boğuk çıkmasını sağlıyor. Böylece seste eksik olan frekans harmonileri yeniden oluşturulmuş oluyor. Harmonik restorasyon kodlama işlemi sırasında yüksek frekansları dikkatlice sentezleyen ve eksik hormonilerin yerine yerleştiren patent bekleyen teknoloji kullanılarak gerçekleştiriliyor.

  HyperBass
  Bu effekt müzik dosyalarınıza derin ve zengin bir bas ekliyor. DFX bunu yaparken dikkatlice düşük frekanslı harmonileri yeniden oluşturuyor. DFX hoparlörlerinizin fiziksel sınırlarını zorlamadan onlara ek yük getirmeden ve güç tüketimini arttırmadan bunu yapıyor. HyperBass herhangi bir müzik sisteminin bas performansını gerçekten arttırıyor.

  Dynamic Boost
  Bu effekt seslerinizin kalitesini bozmadan sesin iki kat daha fazla çıkmasını sağlıyor.

  Ambience
  Bu effekt yerleşik hoparlörlerde veya zayıf müzik sistemlerinde eksik olan stereo ses ihtiyacını karşılıyor.

  3D Surround Sound
  Seslerinize şaşırtıcı bir derinlik ekliyor. 3D Surround özelliği tabiri caizse sizi müziğin içine koyuyor. 3D Surround 2 hoparlörlü sistemlerini veya küçük PC hoparlör sistemlerini genişletiyor ve zenginleştiriyor. Ayrıca bu effekt Surround Sound sistemleriyle tam uyumludur.

  Link
  rapidshare.com 5in1_dfx_Full_by_MUSA.rar

   Forum Saati Ptsi Ocak 21, 2019 11:34 am